Citroën Xsara Picasso 2.0i 16V Différence (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Xsara Picasso 2.0i 16V Différence |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Qua uimte en comfort een zeer prettige auto. Veel ruimte zowel voor- als achterin. Het rijcomfort is over het algemeen prima. Wel zijn er negatieve zaken te noemen ten aanzien van de techniek.
Samengevat ben ik tevreden over de auto als model (ruimte, comfort enz) echter ben ik zeer ontevreden omtrent de techniek. Mijn vorige Picasso (nieuw) heb ik ca 8 maanden in mijn bezit gehad. Na de zeer vele technische problemen daarmee heb ik besloten die auto in te ruilen voor een nieuwe (huidige auto). Deze aanschaf heeft mij niet tevreden gesteld. Ook nu zijn er technische tekortkomingen.
PROBLEMEN
De automaat schakelt niet naar behoren. Hij blijft te lang in een hoge versnelling staan waardoor de motor soms als het ware ondertoert vermogen moet leveren. Dit heeft een hevig protesterende motor tot gevolg. Het is dan noodzakelijk om handmatig terug te schakelen. De software die de schakelmomenten (10) berekent is niet goed te noemen.
In de auto zit een constante trilling. In mijn vorige Picasso waren dat de (kromme)aandrijfassen. Ook nu lijkt dit het probleem.
Op dit moment gaat de auto steeds slechter starten. De auto reageert slecht op het gas geven. Soms kun je het gaspedaal diep intrappen en dan gebeurt er niets. Pas na ca 0,5 seconde gaat de motor reageren. Dit lijkt niet veel maar is zeer irritant als je snel wilt optrekken. Het late reageren vindt plaats zowel vanuit stilstand als vanuit lagere snelheden. Naar mijn idee ligt dit probleem bij de benzinetoevoer. Je kunt niet met weinig gas optrekken. De auto reageert dan niet op het gas geven.
- Betrouwbaarheid2
- Prestaties3
- Comfort4
- Kosten3
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Uitgelicht aanbod

Citroën Xsara Picasso 2.0i-16V Différence 2 automaat nieuwe apk inruil mogelijk nap
- 2004
- 335.265 km

Citroën Xsara Picasso 1.6i Différence 2 - Airco - Glasdak
- 2003
- 237.727 km

Citroën Xsara Picasso 2.0i-16V Image Automaat 2e eigenaar dealer onderhouden airco cruis control cv op afs
- 2004
- 157.238 km
Lees ook

Klokje Rond: Citroën Xsara Picasso 2.0 HDi (2000)

Occasion Test: Citroën Xsara Picasso 1.8i 16V Exclusive (2003)

Citroën Xsara Picasso 1.8i 16V (2003)

Citroen Xsara Picasso 1.8i 16V (2000)

Praktijkervaring Citroën C5 Aircross: dit vinden eigenaren van hun auto
