Citroën Xsara Coupé 2.0 HDI 90pk VTR (2001)

autoreview

Citroen Xsara Coupé
Citroen Xsara CoupéCitroen Xsara CoupéCitroen Xsara CoupéCitroen Xsara CoupéCitroen Xsara CoupéCitroen Xsara - interieurCitroen Xsara - interieur

Signalement

UitvoeringXsara Coupé 2.0 HDI 90pk VTR
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De auto heeft een prettige zit achter het stuur, omdat dit zowel in de hoogte als in de diepte verstelbaar is. Daarbij komt, dat de stoelen voldoende steun geven.
Het rijcomfort staat op een behoorlijk peil, zoals van Citroen verwacht mag worden. De knoppen zitten, waar je ze verwacht, behalve die van de elektrische ramen. Deze zitten onder de bedieningsknoppen van de airco....!
Prettige bijkomstigheid is, dat de kofferbak onverwacht groot is en een goede indeling heeft.
De motor presteert zeer goed. Een caravan trekken geeft geen enkel probleem. Ook het brandstof verbruik is goed: over 10000 km. was het gemiddelde verbruik 6,2 l per 100 km.

PROBLEMEN

In het eerste jaar was er een probleem met de brandstofmeter. Dit werd naar tevredenheid opgelost. Ook is er een probleem geweest met een van de voorramen. Dit wilde niet meer dicht door een defecte motor. Omdat er nog garantie was, is dit ook kostenloos verholpen.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.