Citroën C3 1.4i Ligne Business (2011)
autoreview
Signalement
Uitvoering | C3 1.4i Ligne Business |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2011 |
Jaar van aanschaf | 2011 |
KM-stand bij aanschaf | 556 km |
KM-stand laatst | 3.600 km |
Leuke auto!!
- 3.600 km
Omdat ik wacht op mijn nieuwe lease auto (Seat Altea XL) kreeg ik een C3 Ligne Business mee van de Seat dealer aangezien deze geen voorraad had van huurauto's werd de auto gehuurd bij Multirent.
Eerst moest ik een beetje lachen om de auto. Maar heb er bijna een maand mee gereden en beviel mij eigenlijk uitstekend. Nog best een luxe auto voor z'n geld. Wel aandachtspunt is het rijgedrag. Deze was mij voor te zacht. Verder het interieur zag er prima uit vond de gebruikte materialen voor de prijs best netjes. Motor was best OK mits je de toeren er een beetje goed in bleef houden.
Aanraden voor mensen die zo'n 15000 euro te besteden hebben aan een auto.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren