Citroën Berlingo 1.6i 16V Multispace (2003)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Berlingo 1.6i 16V Multispace |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Omdat onze kinderen (17 en 14 jaar) hun benen niet meer kwijt konden in de Nissan zijn we op zoek gegaan naar een auto met een goede en ruime zit. Toen zij hoorden dat ik een Citroën op het oog had, zeiden ze ´geen Citroën!´
Maar toen we de proefrit hadden gemaakt, waren ze om.
We zijn nu net terug van vakantie naar Zuid-Frankrijk. Onze ervaring met de ´Berlingo Nouvelles Frontieres´ zijn de volgende:
21-04-2005:
Het zitten / de arm steunen / het overzicht / de airco en cruisecontrol / de ruimte / de wegligging zijn allemaal positief te noemen, het verbruik schommelt nu tussen de 1 op 11 en 1 op 13.
Hij is nu pas goed ingereden!!
Rijdt als een trein, en bijzonder multifunctioneel, vaak volgeladen met tieners en binnenkort een caravannetje erachter, we zijn benieuwd.
PROBLEMEN
21- 04 - 2005 Nog steeds geen problemen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren