Citroën Berlingo 1.6i 16V Multispace (2001)

autoreview

Citroen Berlingo
Citroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen Berlingo - interieur

Signalement

UitvoeringBerlingo 1.6i 16V Multispace
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na anderhalf jaar kan ik niet zeggen dat ik zo"n goede keuze heb gemaakt. Ik heb een speciale uitvoering met een 2e schuifdeur en airco.
De 1.6 heeft redelijk goede prestaties met een matig verbruik. 1 op 11. Dit verbruik valt me erg tegen en komt waarschijnlijk door het hoge model.

PROBLEMEN

De motor lekte olie, is inmiddels verholpen.
De airco is vorige week voor de 2e keer defect gegaan en dat is verschrikkelijk met warm weer i.v.m. het vele glas in de auto.
De auto begint ook een aantal roestplekjes te krijgen. De dealer wil hier niks aan doen en wimpelt dit af door steenslag als oorzaak te noemen. Ik heb uit ’coulance’ een lakstift gekregen! Ik ben inmiddels een beetje wezen rondkijken voor een opvolger voor deze bak en ik moet zeggen dat de inruilwaarde mij vies tegen viel. De automarkt zit niet te wachten op jonge Berlingo"s.

3,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.