Chevrolet Evanda 2.0 Style (2005)

autoreview

Chevrolet Evanda 2.0 Style (2005)

Signalement

UitvoeringEvanda 2.0 Style
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2019
KM-stand bij aanschaf125.000 km
KM-stand laatst164.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De vreemde eend

  • 164.000 km

Je rijd als de koning op de weg met de iets wat lichte 2 liter motor Hij wil wel vooruit maar dat slurpt ie nog meer dan hij al doet.

Snelweg: 1 op 13
Stad: 1 op 7

Rijd soepel en voorzien van vele snufjes, heb de radio cassette speler vervangen voor een 2-din radio verder werkt alles prima

-Alarm
-Automaat
-Airco
-Centrale deur vergrendeling
-Leren stoelen (Electrisch verstelbaar)
-Stoel verwarming voor stoelen
-Spiegel/Voor en Achter ruit verwarming
-Schuifdak
-Zeer ruime achter zitplaatsen met tafeltje

En nog veel meer leuke opties!


Kwalen:
-Wiel lagers
-Rem klauwen die vast gaan zitten
-Sommige onderdelen zijn lastig te vinden

Verder zeer betrouwbare auto

3,8
  • Betrouwbaarheid
    5
  • Prestaties
    3
  • Comfort
    5
  • Kosten
    2
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens