BMW 530i Edition (2002)

autoreview

BMW 530i Edition (2002)

Signalement

Uitvoering530i Edition
Versnellingen5, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf150.845 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

BMW E39 530i Lifestyle Edition

Al voor dat ik mijn rijbewijs had, keek ik al uit naar auto's die ik graag zou willen. Daardoor was het eigenlijk ook niet zo vreemd dat de BMW eerder op de stoep stond als ik het pasje in m'n zak had xD. Aangezien wij hier thuis toch een allemans auto hadden staan eerst een een paar weekjes in de Peugeot gereden,dat om niet overmoedig te worden met de Bimmer.

Uiteindelijk heb ik dus deze BMW 530i automaat uit 2002 in maart 2011 gekocht,

Ik moet zeggen dat deze gefacelifte funfer uit Dingolfing gewoon geweldig rijd en met zijn 3 liter moter en 231 pk onder het front gewoon niets tekort komt.

Of je met de auto nou gewoon relaxt wil cruisen, of voor het sportievere werk wil gaan, is dit er een auto voor.

Verder betrefd het een Lifestyle Edition voorzien van volledig ///M pakket, dus van binnen en buiten.
En is voorzien van de volgende opties:

Stof-/Leder Lifestyle Anthrazit
Servotronic (stuurbekrachtiging
snelheidsafhankelijk)
Multifunktioneel stuur
M kleuren gestikt Leder sportstuurwiel
M pakket interieur
LM wielen 8J/9Jx17 Radiaalspaak(32), 235/45-17 en 255/40-17
Alarmsysteem klasse 3 (SCM/TNO)
Elektrisch bediend zonnescherm
Zonnenschermen achterportieren
Velours matten
Interieurlijsten Gittergalvanik
Automatische dimmende binnenspiegel
ISOFIX bevestiging
Sportstoelen voor
Koplampsproeiers
Park Distance Control (PDC)
Regensensor
Xenon lampen voor dimlicht
Airconditioning, automatisch
Navigatiesysteem Professional MK-IV
DSP actief luidsprekersysteem
Autotelefoon GSM
CD wisselaar
M Technic sportonderstel
M Pakket exterieur
Lifestyle
Individual hemelbekleding Anthrazit
Individual witte knipperlichten

Er lagen eerst dus BMW Style 32 17 inch velgen onder, daar heel even mee gereden en toen een net setje in 18 inch gevonden met de maten 235/40-18 en 265/35-18.

Voor de winter een setje 16 inch style 50 ter beschikking. En sinds begin dit jaar ook een 18 inch set Style 42 in de schuur liggen om ooit op te knappen

Onderhoud:

Tot op heden toe nog niets groots, alleen het normale onderhoud, een maand geleden enkel 2 ruitensproeier pompjes laten vervangen (waren waarschijnlijk uitgedroogt en in de winter gescheurd omdat ik ze nooit gebruik) en een stabilisator stangetje.

Bij aankoop van de auto zelf een olieservice gegeven, al was dit niet nodig volgens het boekje, maar toch voor de zekerheid gedaan.

Ook is er sinds enkele dagen een Eisenmann Sport 76mm gemonteerd om er toch een enigsinds sportief geluidje uit te kunnen krijgen. Dit Duitse edelstaal moet nog even inbranden maar het geluid is toch al netjes brommend maar beschaafd.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.