Audi TT Roadster 1.8 5V Turbo 180pk (1999)

autoreview

Audi TT Roadster 1.8 5V Turbo 180pk (1999)

Signalement

UitvoeringTT Roadster 1.8 5V Turbo 180pk
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf129.500 km
KM-stand laatst13.600 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Audi TT Roadster 1.8 5 V Turbo 180 PK

  • 13.600 km

Na een halfjaar een Alfa 146 te hebben gereden wilde ik wel iets anders. Het moest een auto zijn met leuk vermogen en een sportieve uitstraling. Op internet heb ik rondgekeken en zag een Audi TT cabrio 1.8 Turbo.

Na de eerste 100 meter met de Audi was ik al meteen verkocht. Wacht een prachtige auto. De uitstraling is heel sportief en vooral het "Audi" van nu. Ondanks dat de Audi van 12-1999 is, is hij totaal niet gedateerd van zowel de binnenkant als de buitenkant. De afwerking van binnen is heel netjes. De versnellingspook is klein maar ligt fijn in de hand. en de stoelen zitten comfortabel en tegelijkertijd ook sportief.

Nadat ik mijn Alfa met meer verlies dan me lief was particulier had verkocht was ik klaar voor de Audi. De Audi heeft 3000 km geleden groot onderhoud gehad ( distributieriem vervangen, gloednieuwe velgen + banden, Waterpomp) , dus de komende maanden kan ik hopelijk even vooruit.

De TT cabrio is een 2-zitter en dus niet geschikt als gezinsauto. Maar daar hoef je ook geen geleerde voor te zijn om dat te zien.

De wegligging van de auto is goed en nodigt uit om de bochten zo snel mogelijk te nemen.

Bij het optrekken gaat vanaf 3500 toeren de Turbo zijn werk doen en dat kan je ook merken. De auto trekt snel op zodat je menig autos eruit rijd. Het is geen racemonster maar er zit voldoende power in om eens lekker hard te rijden.

Ook de acceleratie bij 120 km is goed. Voor je het weet zit je op de 160 km. Tot op heden wacht ik nog op de eerste bekeuring maar mijn inziens zal dat niet meer lang duren.

De gebruikskosten vallen wel mee. De auto rijdt gemiddeld 1 op 10 en voor een turbo met 180 pk motor vind ik het wel meevallen.
Mijn Alfa reedt namelijk met een 1.6 motor ook gemiddeld 1 op 11.

De verzekeringspremie is wel pijnlijk maar zodra je in de auto stapt ben je die al snel vergeten.

Over de betrouwbaarheid kan ik nog weinig mededelen maar zodra ik wat te melden heb zal ik mijn review updaten.

Conclusie.. De eerste weken zijn me prima bevallen. Een topauto voor ieder persoon.



7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.