Audi Q3
Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3Audi Q3
 
Gebruikersreview

Audi Q3 e-hybrid Advanced edition (2026)

Signalement

UitvoeringQ3 e-hybrid Advanced edition
Versnellingen6, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2026
Jaar van aanschaf2026
KM-stand laatst1.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Irritant

  • 1.500 km

Spoedcursus modern autorijden nodig. Soms doet de radio het niet na starten of een telefoontje. Eerst spottify even starten, daarna doet radio het meestel ook weer. Volume en zenderknoppen op stuur irritant gevoelig. Misschien wat tape over doen. Iedere keer na start bevestigen dat ik het ben. Wat een checklist om op te stijgen. En dan even bellen met audi via de app. Vergeet het maar. Het enige wat je krijgt is een chatbot, meer ben je niet waard als klant. Geen bereik op de zuidas.
En ja, trap je gaspedaal in dan krijg je het geluid van een Daf 66.
Bereik ev-rijden is beperkt. Op reclamefilmpjes dacht ik 140km te zien. Was voor lage modellen, niet de q3. Met deze haal je 70-80. Voor het eerst van mn leven een nieuwe auto gekocht, niet meer doen. Wat een bemoeizucht vanuit Brussel. Deze auto was het simpelste om vanalles uit te zetten bij de start. Kun je nagaan.
Het rijdt op zich goed genoeg voor iemand met boomergerechtigde leeftijd. handsfree rijden kan ook als je cruisecontrol aanzet. Best grappig. Maar voor de rest is de lol er na een paar weken al vanaf. En ik moet nog minstens 5 jaar.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.