Audi A4 Avant 2.7 TDI Advance (2007)

autoreview

Audi A4 Avant 2.7 TDI Advance (2007)

Signalement

UitvoeringA4 Avant 2.7 TDI Advance
Versnellingen1, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2007
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ben nu reeds 4 dagen in het bezit van deze geweldige auto. Het door Audi samengesteld Advanced Pakket in combinatie met het Sport pakket en Leer pakket maakt de Auto helemaal af.

Heb tijdens mijn zoektocht naar de ideale auto werkelijk heel wat dealers (automerken) afgelopen maar nergens wordt op dit moment zoveel aangeboden voor relatief weinig geld.

Omdat dit soort pakketten toch nooit helemaal aan je eisen voldoen heb ik er ook gelijk maar Stoelverwarming, IPOD interface, RNS-E (Full Color navi) en een lichtpakket als extra op laten zetten.


De combinatie van de 2.7 TDI met 180pk en 400Nm koppel, de multitronic (Maarliefst 7 versnellingen) is perfect. Het mooie van deze automaat is dat je op elk willekeurig moment kunt terugschakelen (via het stuur of door de pook naar recht te drukker in de handmatige stand) om bijv een snelle inhaal actie te bewerkstelligen.
Mits geschakeld via het stuur zal de automaat na +/- 30 seconden zijn werk weer oppakken.

In het sportpakket zitten de 18 Inch velgen het verlaagde onderstel en de sportstoelen verwerkt. De combinatie van de 18 Inch velgen en het sportonderstel maakt de auto gevoelig voor elk hobbeltje in de weg wat op dit moment nog niet echt storend is maar wellicht in de toekomst als storend ka nworden ervaren.

Daar in tegen heeft hij wel een geweldig rijgedrag en dito wegligging.

Omdat de 18 Inch meegeleverde wielen niet door Audi konden worden omgeruild voor andere types heb ik na levering bij mijn lokale bandenboer een setje Audi S8 replica velgen aangeschaft waardoor de auto op dit moment wat unieker is in zijn soort. (dit zal reeds een kwestie van tijd zijn vrees ik)

PROBLEMEN

Mijn enige probleem op dit moment is dat het rolgordijn van mijn achterbak spontaan losschiet onder het rijden.

Dit mag volgens mij toch niet meer gebeuren bij een auto die al meerdere jaren op de markt is.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (5)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.