Audi A4 Avant 2.0 T FSI Pro Line (2006)

autoreview

Audi A4 Avant
Audi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 - interieurAudi A4 - interieur

Signalement

UitvoeringA4 Avant 2.0 T FSI Pro Line
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2006
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 70.000 km

Na 4 jaar in een Volvo S60 D5 te hebben gereden, nu over naar een Audi A4. De Audi is echt schitterend afgewerkt. Ook de dealer (Pouw Deventer) heeft wat dat betreft de puntjes op de i gezet.

Na ca 2500 kilometer vallen een paar zaken op: de auto is echt verschikkelijk snel, maar ook verschrikkelijk makkelijk te rijden. Door het vroege koppel kun je heerlijk lui rondrijden zonder al te veel te schakelen. En als je tempo wil is het beschikbaar. De auto is wel comfortabel, maar niet zo zwevend als de Volvo s60. Een betere wegligging heeft zijn prijs!

We krijgen nu wat meer regen, dus ik ben benieuwd hoe het gaat met 200pk op de voorwielen.

Het optionele uitgebreide navigatiepakket icm de bluetooth telefoonkit werkt ook prima. Het kost wel wat tijd om alle electronica te leren kennen.

ERVARINGEN (70.000 km):
Na bijna 3 jaar een update van mijn ervaringen met deze auto. Er zijn geen problemen geweest. Totaal geen storingen. Wel een aantal keren een half litertje olie bijgevuld, maar dat zal over de gehele 70.000 km 4 of 5 keer zijn geweest.

De prestaties van de auto zijn echt geweldig. Wat een trekkracht en snelheid. Het comfort van de auto valt mij wat tegen. Sommige oneffenheden in de weg worden erg hard doorgegeven in het interieur. Ook de ruimte valt tegen. Met name acherin krap en de bagageruimte is voor vakanties e.d. net aan voldoende.

Het gemiddelde verbruik komt neer op 1 op 11 ongeveer. Dat is wel netjes voor een auto met 200pk.

PROBLEMEN

Geen problemen tot zover

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.