Audi A4 Avant 1.8 5V Turbo 163pk Pro Line (2003)

autoreview

Audi A4 Avant 1.8 5V Turbo 163pk Pro Line (2003)

Signalement

UitvoeringA4 Avant 1.8 5V Turbo 163pk Pro Line
Versnellingen1, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand bij aanschaf1 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Heerlijk rijdende auto. De motor is een sieraad en heerlijk fel. Het avant model heeft zo z’n voordelen t.o.v. een sedan. Betere en handiger ingang van bagageruimte.
De multitronic is een aanrader eerste klas en heeft beslist geen hoger verbruik dan een normaal handgeschakelde versie. Het sublieme schakelen van de multitronic /CVT is verheven boven welke andere normale automaat dan ook en doet geruisloos z’n werk. Ook in bergachtig gebied is het door z’n vele instelmogelijkheden een heerlijk werkende versnellingsbak.
T.o.v. m’n vorige A4 heeft deze geen sportonderstel en dat is veel comfortabeler en is de wegligging nog steeds perfect te noemen. Alleen bij snelheden >200 is het sportonderstel iets beter, maar waar mogen we dat nog rijden. Het interieur daar kunnen vele concurrenten (BMW en Mercedes) nog een voorbeeld aan nemen. De stoelen zitten geweldig en stap je na een dag rijden nog redelijk fris uit. Deze auto bevalt prima en een aanrader voor een ieder.

PROBLEMEN

Geen grote problemen te melden die het gebruik van de auto beinvloeden.
Slijtage plek na 9 maanden in de vaste interieur bekleding naast de mat van de bestuurder. Is onder garantie prima opgelost door venieuwing van bekleding. Voor het verlopen van 2 jarige garantie op initiatief van Audi een keuring laten uitvoeren, waarin geen problemen werden aangetroffen. Olie verbruik is nogsteeds te verwaarlozen en is het brandstof verbruik gezakt naar 1:11

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.