
Volkswagen e-Golf (2017)
Goed, ik heb meerdere EV's gereden in mijn leven maar dit is de eerste waar ik echt daadwerkelijk...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 12 april 2010 |
|---|---|
| Op forum sinds | 21 april 2010 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 2.140 |
Goed, ik heb meerdere EV's gereden in mijn leven maar dit is de eerste waar ik echt daadwerkelijk...
Ik schrijf deze review vanuit een retrospectief. De GTO is inmiddels al een aantal jaren niet...
Afgelopen winter kwam ik tot de realisatie dat de A7 toch niet helemaal alle boxjes aanvinkte...
Hier is ie dan: Het nieuwe LPG broodje ter vervanging van de 'Chevy' Spark. welke (met de...
Tsjah... Loop je hard van de daken te blazen dat je aan een onstilbare 'PK-honger' lijdt,...
Ruim een maand geleden heb ik een goede bekende van mij nog geassisteerd met het uitzoeken/aanschaffen...
Als vervanger voor onze voormalige Audi A1 1.4 TFSi hebben we deze Clubman Cooper met Prins...
Ik haat afschrijving. Ik vind het simpelweg kapitaalvernietiging. En het is een onoverkomelijk...
Ik heb deze Audi A1 aangeschaft samen met mijn vriendin omdat we samen carpoolen naar werk....
Ik heb een persoonlijke stelregel: "You cannot hate on something you don't know". Onder dat...
2019 - 2021
2019 - 2021
2017 - 2018
2009 - 2011
2008 - 2009
Audi E-tron rijders willen heel graag in jouw berekening geloven met hun 95kwh accu :D(23 maart 2026)
In DE gebruikt al te vinden voor 30k, bouwjaar '22, dus zonder irritante snelheidsdeugsystemen die je...(20 maart 2026)
Een paar profielklikjes zijn genoeg om mijn hyperbolische metafoor te bevestigen. Dank daarvoor.(18 maart 2026)
Graag 3 minuten stilte voor de mensen in deze comment sectie die ogenschijnlijk geruime tijd geleden...(18 maart 2026)
Rond de 10k zijn er toch wel een aantal hoor. Wel voorbij de 2 ton, maar aan de SOH ligt het vaak niet...(10 maart 2026)
Wij hebben een Q2 1.0 tfsi als poule auto op het werk. Een keer mee gehad voor een retourtje Noord-Holland...(10 maart 2026)
Van die kleine quirks en features waar Doug Demuro helemaal los op zou gaan. Sommige andere 'normale'...(11 februari 2026)
haha ja het is alsof je met een TIA bij de eerste hulp staat te wachten op iemand die een splinter in...(22 januari 2026)
In mijn update nu van 22 januari heb ik een use case omschreven waar ik range tekort ben gekomen. In...(22 januari 2026)
Hoi Robert Jan, in dit geval was het behoorlijk gerechtvaardigd want zowel de Cayenne als XC90 stonden...(22 januari 2026)
Afgezien van de platgeslagen Stance-gekte, denk ik dat dit een HEULE GROTE verbetering is :) Het...(14 juli 2021)