
Mazda 2 Hybrid Centre-Line (2024)
Tja, daar ben ik dan (alweer) met een nieuwe review, dit was eigenlijk niet de bedoeling. De...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 19 juni 2023 |
|---|---|
| Op forum sinds | 3 november 2020 |
| Aantal reacties op forum | 37 |
| Aantal reacties op artikelen | 378 |
Tja, daar ben ik dan (alweer) met een nieuwe review, dit was eigenlijk niet de bedoeling. De...
Inleiding Mijn Dacia Duster uit 2011 zorgde voor steeds meer ergernis: mijn telefoon (die...
Introductie Ik heb een Dacia Duster gekocht van de eerste generatie van bouwjaar 2011, dit...
Ik schrijf deze review namens mij en mijn moeder, ik rijd ook vaak in haar Micra omdat mijn...
Fanboys (van wat voor merk dan ook) moet ik altijd een beetje om lachen. Ook al heb je posters boven...(3 november 2026)
Dat een Mazda zuinig is heb ik al in 2015 meegemaakt toen mijn eigen auto in de garage stond en ik de...(1 november 2026)
Zo'n 2 jaar geleden heb ik hetzelfde meegemaakt toen moeders Aygo na een aanrijding (niet haar schuld)...(31 oktober 2026)
Deze auto is in ieder geval een heel stuk veiliger dan een Fiat Seicento die nog volop rond rijden (ik...(30 oktober 2026)
Ik ben er zelf ook niet zo van maar ik snap het wel. Heb je eens de accessoires gezien die aftermarket...(26 oktober 2026)
Ik geef iedereen groot gelijk om rond te neuzen wat de Chinezen voor autootjes aanbieden, je kunt uiteraard...(26 oktober 2026)
Hopelijk komt het vrijwel uitgestorven a-segment hiermee terug. Ik ben jarenlang trouwe Daihatsu rijder...(26 oktober 2026)
Ik heb dezelfde motor in mijn 2e generatie Yaris gehad uit 2009 en met een beetje anticiperen en wat...(25 oktober 2026)
Ook hoe je jezelf opstelt als klant heeft invloed heb ik gemerkt en wat de verkoper je dan gunt met...(25 oktober 2026)
Voor mij ligt het genuanceerder aangezien mijn huidige 'vaste garage' een vakgarage is en tevens Mazda...(25 oktober 2026)