AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Rallye Golf
G van genieten
Een grijze VW-diesel kun je moeilijk blits noemen, dus daar gaan we het niet over hebben. Met de Rallye Golf joeg Volkswagen niet op succes op de leasemarkt, maar in het wereldkampioenschap rally. Winst bleef uit, maar in de harten van de fans is hij één van de grootste kampioenen.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
PRIVATE LEASE Volkswagen Golf
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Deze Volkswagen Golf heeft al 37 jaar geen pretenties - Liefhebber Gezocht
Nieuws
Snelste Golf op Ring en 50 jaar GTI: daarom komt Volkswagen Golf GTI Edition 50 wel naar Nederland
Nieuws
Snelste Volkswagen ooit op Nürburgring is een Golf GTI
Volkswagen Golf Variant 2.0 TDI – 2014 – 610.333 km - Klokje Rond
Nieuws