AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Saab 9000
Zweedse doorloper
Hoogste tijd om weer eens een Saab 9000 in ons tellertheater te laten opdraven. Het is vijf jaar geleden dat we de laatste op het podium hadden, nu heeft de lpg-gestookte sedan van Matthijs Moorkamp de eer om als nummer zes de geschiedenis in te gaan. Hoe is zijn Saab eraan toe, na 54 keer 9000 op de klok?
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download