AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mazda 6 SportBreak 1.8 Touring - Peugeot 407 SW XR Pack 1.8 16V - Skoda Octavia
Bescheiden plaagstoot
Mazda heeft de 6 op subtiele wijze gefacelift. En dat werd ook een beetje tijd, want belangrijke concurrenten streven hem qua verkoopaantallen voorbij. We parkeren de opgefriste Japanner in stationwagonuitvoering, als SportBreak, naast een van de populairste stations van dit moment, de Peugeot 407 SW, en een van de ruimste, de Skoda Octavia Combi. Heeft de plaagstoot die Mazda uitdeelt voldoende effect om weer net zo te verleiden als drie jaar geleden?
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Had je deze auto's al gezien?

Peugeot 407 Coupé 3.0-24V Pack Leder, Clima, Navi, Cruise control, Parkeersensoren Bij de verkoop van gebruikte voertuigen door CD-Cars wordt geen standaard garantie verstrekt. De koper aanvaardt het voertuig in de staat waarin het zich bevindt op het moment van aankoop, Vo
- 2006
- 229.030 km
€ 1.500

Peugeot 407 2.0-16V XR Pack | Automaat
- 2006
- 201.390 km
€ 1.495

Peugeot 407 2.0-16V Premium Automaat | Autom. Airco | Cruise Control | Elekt. Ramen | LMV | APK 06-07-2026!
- 2007
- 232.186 km
€ 2.745
Lees ook
Nieuws
'Elektrische Skoda Octavia Combi' in aantocht
Nieuws
Skoda Octavia is vanaf nu goedkoper
Nieuws
De basisversie van de Mazda 6e is de versie die je wilt - Back to Basics
Achtergrond