Topman BMW kondigt vertrek aan
Afscheid nemen bestaat
Topman Harald Krüger stapt aan het einde van zijn termijn op bij BMW. In mei doken al geruchten op over interne twijfels bij de Duitse automaker of Krüger wel de juiste man op de juiste plaats was.
De 53-jarige Krüger werkt al lang voor BMW en staat sinds 2015 aan het roer bij het bedrijf. Hij was bij zijn aantreden in dat jaar de jongste topman bij de grote automakers. Onder zijn leiding verloor BMW steeds meer terrein op het vlak van luxe auto's aan concurrent Mercedes-Benz van autobouwer Daimler. De moeilijkere marktomstandigheden hebben ook de winsten onder druk gezet.
Krüger zelf zegt op te stappen om zijn carrière een impuls te geven. "BMW is al meer dan 27 jaar mijn werkomgeving. Na vier jaar als topman ga ik nu op zoek naar nieuwe uitdagingen en wil ik mijn internationale ervaring toepassen bij andere projecten en werkzaamheden."
De opvolging van Krüger wordt besproken bij een bestuursbijeenkomst op 18 juli. Zijn termijn loopt eind april volgend jaar af.
PRIVATE LEASE BMW
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

BMW 745e High Exe. M Sport / Schuifdak / 360Camera / Head-up / Softclose / 20'' / Volleder / Nachtzicht / Laser LED / Stoelmassage 4x / Stoelventilatie 4x / Dodehoek / DAB / Navigatie / ACC
- 2019
- 117.173 km

BMW M340d xDrive Pano|HuD|H/K|Laser|M Seat|Sfeer|VOL
- 2024
- 19.924 km

BMW 545e M-Sport Individual | LED | Harman Kardon | Stoelventilatie | 360 Cam | ACC | Trekhaak |
- 2021
- 94.032 km
Lees ook

Zo goed komt de BMW iX3 uit de 100.000 kilometertest

Nieuwe BMW iX3 M: de eerste elektrische M is beresterk

BMW hoopt dat iX3 situatie in China kan verbeteren

Stichting daagt BMW voor de rechter om misleiding met diesels

