'Mercedes-Maybach komt met SUV'

Bentayga en Levante krijgen concurrentie

Mercedes-Bens GLS 500
Onder de noemer 'Mercedes-Maybach' levert Mercedes sinds enige tijd twee bijzonder lange en luxe uitvoeringen van de S-klasse. Inmiddels zou het merk besloten hebben een SUV aan dat kleine gamma toe te voegen.

Het feit dat 'Maybach' niet langer een merk, maar oneerbiedig gezegd een uitvoering van een bestaande auto is, maakt uitbreiding van het ultraluxe 'label' een stuk makkelijker. In 2007 werd er ook al gesproken over de komst van een opper-SUV met Maybach-naamkaartje, maar toen zou het nog om een compleet nieuw model gaan.

Volgens het Australische CarAdvice heeft Ola Källenius, bestuurslid van Daimler AG, al bevestigd dat ook een SUV van Mercedes het exclusieve label krijgt. De grote GLS is de meest voor de hand liggende kandidaat, maar het is nog wel de vraag of het dan om het huidige of het volgende model zal gaan. Maserati en Bentley lieten onlangs ook blijken een markt te zien voor ultradure top-SUV's. Het blijft wat ons betreft jammer dat Spyker de boot gemist heeft: die Peking-to-Paris zag er veelbelovend uit.

PRIVATE LEASE Mercedes-Benz

Lease'm
Mercedes-Benz A 180 Business Solution
€ 679
 

Lezersreacties (25)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.