Karma Automotive werkt samen met BMW

Elektrische BMW-componenten in Fisker-opvolger

Fisker Karma
Karma Automotive, voorheen Fisker, is voortvarend bezig in handen van z'n nieuwe eigenaar. Het bedrijf heeft een overeenkomst met BMW gesloten voor de levering van componenten voor alternatieve aandrijflijnen.

In de overeenkomst zegt BMW toe diverse componenten voor volledig elektrische en hybride aandrijflijnen te gaan leveren. Het zou onder meer gaan om laadsystemen en accutechniek.

Karma gaat de techniek gebruiken in z'n eerste nieuwe model, dat in 2016 op de markt moet komen. Het zou gaan om een grote sedan. Klinkt spannend, maar het is niets meer of minder dan een opgefriste versie van de Fisker Karma die we in Nederland al goed kennen.

Karma-CEO Tom Corcoran is uiteraard dolblij met het nieuws: "Onze eigenaar Wanxiang geeft Karma een unieke kans om een fraaie auto terug op de markt te brengen. De samenwerking met een vooruitstrevend bedrijf als BMW past daar naadloos bij. We zullen fraaie auto's blijven ontwikkelen met het nieuwste op het gebied van alternatieve aandrijving."

Lezersreacties (11)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.