Fiat Scudo, Citroën Jumpy, Peugeot Expert
 
Nieuws

Internationale Bedrijfsauto van het Jaar bekend

Een jury van twintig deskundigen heeft de nieuwe Peugeot Expert, Citroën Jumpy en Fiat Scudo aan de vooravond van de opening van de BedrijfsautoRAI uitgeroepen tot 'International Van of the Year'.
Dit jaar zijn de Peugeot Expert, Fiat Scudo en Citroën Jumpy geheel vernieuwd. Dat heeft indruk gemaakt op de deskundigen want het trio mag zich een jaar lang 'International Van of the Year' noemen. Die prijs wordt uitgereikt sinds 1992 door een jury van twintig gespecialiseerde journalisten.
De jury is met name onder de indruk van de kwaliteit, het veercomfort bij hoge belasting, de goede besturing en de vele varianten waarin de Citroën, Peugeot en Fiat leverbaar zijn. Daarnaast prijst de jury het feit dat de auto's de pneumatische vering op de achteras die tegen een goede prijs wordt aangeboden. Tot slot zijn het verbruik en de veiligheid van de nieuwe bestellers geroemd.  
Alledrie de bestelauto's worden zij aan zij gebouwd in Valenciennes in Noord-Frankrijk.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.