AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Geen opvolger Renault Vel Satis
57
Even was er sprake van dat Renault een model van het Koreaanse zustermerk Samsung als opvolger van de Vel Satis naar Europa zou halen. Directeur Patrick Pélata ontkent echter dat er een nieuwe grote Renault komt.
Renault-baas Patrick Pélata vertelt in de Franse krant 'Le Monde' dat er wat hem betreft nooit sprake van is geweest dat er een model van Samsung naar Europa zou komen als opvolger van de Vel Satis. De geruchten staken de kop op toen de Samsung SM5 in verschillende landen buiten Europa als Renault Safrane werd gepresenteerd. "Het is nooit het plan geweest de Samsung SM5 hierheen te halen. Voor ons zijn de Laguna en de Espace de grote Renaults."
Volgens Franse insiders ligt het in de lijn der verwachting dat wanneer de huidige Laguna wordt opgevolgd, er een groter model voor in de plaats komt, die ook liefhebbers van Franse limousines kan bekoren. Eenzelfde weg bewandelt Peugeot. Daar wordt dit jaar de 508 gelanceerd. Die geldt als opvolger voor zowel de 407 als de 607.
PRIVATE LEASE Renault
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws

Zo wordt de mini-Defender met Dacia-prijs van Renault echt!
Nieuws

Renault Bridger: budget-SUV is korter dan een Captur en komt binnen twee jaar
Nieuws

Renault R-Space Lab: innovatie-experiment lijkt de Scenic van 2030
Nieuws

De toekomst van Renault: twaalf nieuwe modellen, hybride én elektrisch (met range-extender)!
Nieuws




