Volvo 940 GLE 2.3i Estate (1994)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 940 GLE 2.3i Estate |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1994 |
Jaar van aanschaf | 1994 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze Volvo is een brok degelijkheid. Hij zit nog strak in de lak, ondanks het feit dat hij altijd buiten geparkeerd staat. Helaas is er ooit een nieuwe achterruit in gezet als gevolg van ruitbreuk door een niet oplettende fietser. Hierdoor is de alluminium achterklep rond de raamlijst iets gaan corroderen hetgeen ook na overspuiten nog steeds zichtbaar is. Enigszins onconfortabel is het motorgeluid boven de 120 km per uur, maar verder is de auto uiterst comfortabel met lekker zittende lederen stoelen en climat control. Ook na zoveel kilometers op de teller: voortreffelijk!
PROBLEMEN
Behalve de normale slijtages, waaronder ook een nieuwe drukgroep bij 160.000 km, is er een nieuwe (van de sloop)stuurstang in gekomen en zijn de rubbers voren alle vernieuwd vanwege de ondragelijke herrie van de klaarblijkelijk versleten exemplaren. Ik heb hier eerder nog nooit van gehoord.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.