Volvo 440 DL 1.8i (1993)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 440 DL 1.8i |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1993 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand bij aanschaf | 20 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze auto bevalt prima! De stoelen zitten lekker (ook achter), de motor maakt weinig lawaai, de vering is goed en hij heeft een goede wegligging.
Verder is dit een vrij robuuste auto en je staat er niet gauw mee langs de kant.
Dit is een echte tour-auto, en dat merk je vooral aan z’n schakelgedrag; bij 2.500 toeren moet je al naar z’n volgende versnelling. Deze auto maakt gemiddeld dus vrij weinig toeren en boven een snelheid van 120 à 130 km/h rijdt hij een stuk minder lekker, maar dat is mijn mening.
Verder is het echt een goede, degelijke auto die veel kilometers kan hebben, 2 ton is een makkie!
PROBLEMEN
Echt problemen heb ik niet gehad, ja, vorig jaar moest alleen de claxon vervangen worden, maar dat kan iedereen overkomen.
En vlak na de aankoop moest er een paar kleine dingen aan vervangen worden, o.a. de distributieriem, accu, remcilinder en een paar lampjes; behoorlijk wat kosten aan gehad, maar dat kwam eigenlijk doordat deze auto al een half jaar stil stond. En verder ook weinig heeft gereden (te zien aan het aantal kilometers) en daar kunnen deze auto"s niet tegen.
Sindsdien zijn er geen problemen geweest, rijdt altijd even goed.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren