Volkswagen Polo 1.4 (2001)
autoreview

Signalement
| Uitvoering | Polo 1.4 |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2001 |
| Jaar van aanschaf | 2006 |
| KM-stand bij aanschaf | 14.842 km |
| KM-stand laatst | 107.500 km |
ERVARINGEN
- 15.000 km
Voor aanschaf van de Polo nog getwijfeld. Wat aan te schaffen: een Lupo of een Polo. De Lupo is een sportief ogende auto maar de Polo heeft net iets meer gebruiksgemak! Deze Master Edition 5-deurs is een complete auto, inclusief stuurbekrachtiging, elektrische ramen en -spiegels, in hoogte verstelbaar stuur en voorstoelen.
Qua brandstofverbruik kan ik nog niet zoveel zeggen daar ik nog maar 150 kilometer heb gereden. Kan wel zeggen dat de naald van de brandstofmeter nog niet uit de hoek gekomen is! Waarschijnlijk lekker zuinig.
De wegligging is subliem, misschien komt dat door de bredere banden in de maat 185/55HR14. Fantastisch hoe deze auto korte bochten neemt!
PROBLEMEN
nog geen, heb 2 jaar garantie!
Afscheid nemen...
- 107.500 km
Vandaag de Polo ingeleverd en met mijn 'nieuwe' Peugeot 307 Break naar huis gereden...
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Volkswagen Polo
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Bij Tabbert denk je aan grote, luxe caravans maar deze cultcamper is ook van het merk

Test: de nieuwe Tesla Model S Plaid is zinloos snel, maar toch is dat ook de grootste grap

Hyundai Ioniq 9 heeft pretenties en kan zich meten met een Volvo EX90

Deze Suzuki Swift kan nog heel wat jaren mee - Liefhebber gezocht







