Toyota Hilux 3.0 dubbele cabine 4x4 AT (2008)

autoreview

Toyota Hilux 3.0 dubbele cabine 4x4 AT (2008)

Signalement

UitvoeringHilux 3.0 dubbele cabine 4x4 AT
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2012
KM-stand laatst90.000 km
Lezerswaardering: 80%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

werkauto

  • 90.000 km

Ook dit was een speciaaltje, 3 liter met automaat, chiptuned.
Naar smaak opgetuigd met bushbar, rollbar, bedcover, speciale stoel, custom made geluidinstallatie, sprayon bedliner.
Een beest van een auto, bij 110 km/h volgas geven resulteerde in wielspin!
Offroad staat hij meer dan zijn mannetje.
Voordelen
- blijf gewoon gaan, onverwoestbaar
- hoge zit
- heerlijke auto

Nadelen
- achterwiel aandrijving, voorzichtig accelereren
- geen tractioncontrole
- rauwe motor
- AT schakelt voelbaar, 4 versnellingen
- cruise control heeft geen geheugen, iedere keer opnieuw instellen

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.