Fiat 500 TwinAir Turbo Eco 85 Star (2019)
 
Gebruikersreview

Fiat 500 TwinAir Turbo Eco 85 Star (2019)

Signalement

Uitvoering500 TwinAir Turbo Eco 85 Star
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2019
Jaar van aanschaf2026
KM-stand bij aanschaf46.500 km
KM-stand laatst46.500 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Fiat 500 Star Roze/Wit

  • 46.500 km

Na een half jaar lang vele FIAT 500 te hebben bekeken op autoscout en autoweek.
Bijna wekelijks wel paar keer aan het selecteren.
In ieder geval een open dak moest het zijn. Geen cabrio want dat is echt niet goed netjes te houden is mijn mening.
Maar goed mijn vrouw moest de reguliere bestuurder worden en de Twingo Initiale met open dank moest worden ingeruild.
De Twingo van 2011 werd er namelijk niet beter op in de loop der jaren.
Ja dan moet de FIAT minimaal dat ook hebben was mijn en ook haar wens gelukkig.
Tevens wel ietsjes vlotter dan de Twingo ook met zijn 75 pk niet echt een pittig karretje.

Zoektocht ging dus om een Fiat 500, met open schuif/kanteldak elektrisch en de 80 of 85 pk uitvoering in de kleur wit of zwart.
Diverse dus bekeken en wist inmiddels aardig wat er te koop was en is.

Nadat ik bij opties alleen metallic aan had geklikt en km stand tot 50.000 kwam ik een mooie lichtroze Fiat 500 tegen in Oss. Import uit Duitsland dat dan wel maar met volledige historie van die periode. Ook van de 2 jaren in Nederland de onderhoudshistorie aanwezig. Dus gebeld en na wat gegevens uitgewisseld te hebben kwam de verkoper met een bod van 2800 euro voor de Twingo. Ongezien en ietsjes meer dan wij er wilden terug krijgen.
De Fiat is van type Star en die zijn uitgevoerd in parelmoer lak wat soms wit lijkt en soms roze. Bianco Stella heb ik mij laten vertellen en half leder bekleding.

Op de terugweg flink wat km's gemaakt en de auto is opvallend vlot als je ECO uitzet.
De eerste dagen nu bevalt de auto prima en zal nadat er meer km's opzitten nog een en ander komen delen.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lees ook

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.