Toyota Corolla Liftback 1.3 GL (1987)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corolla Liftback 1.3 GL |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1987 |
Jaar van aanschaf | 1999 |
KM-stand bij aanschaf | 202.400 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Eerst een correctie, mijn auto was een Liftback 1.3 SXL, deze staat niet in de keuze opties.
Het eerste wat me opviel en wat ik best wel makkelijk vond was de ruimte in het interieur, je kan makkelijk grote objecten vervoeren. De eerste eigenaar had de auto gekocht met een af-fabriek, electrisch schuifdak, Verder was de auto voorzien van een toerenteller en een digitaal klokje in het dashboard.
Wat me iets minder beviel, was de power om te versnellen, je moest vaak terug naar een lagere versnelling.
PROBLEMEN
De Corolla heeft me 1 keer laten staan, de distributie-snaar was gebroken, werd toen naar huis gebracht met een sleepwagen.
En als het kouder werd, liep de motor slecht stationair. Dit laatste is ook de reden dat ik de auto van de hand heb gedaan, met pijn in mijn hart, het was toch mijn eerste eigen auto.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.