Signalement
| Uitvoering | Aygo X Hybrid 115 pulse |
|---|---|
| Versnellingen | 1, Automaat |
| Bouwjaar | 2026 |
| Jaar van aanschaf | 2026 |
| KM-stand laatst | 5.000 km |
Eerste ervaringen
In januari 2026 heb ik de auto nieuw gekocht. Ten opzichte van het vorige model zijn de stoelen verbeterd en is de auto tijdens het rijden stiller geworden. De techniek vind ik fantastisch. Als de benzinemotor draait blijft het geluid op de achtergrond tenzij je echt prestaties verlangt. Dan loopt het toerental eventjes op. Het verbruik ligt rond de 1:27 en dat betreft voornamelijk regionale ritten van circa 20 minuten. Het verbruik neemt eigenlijk alleen toe als je op de snelweg boven de 100 km/u gaat rijden. In de stad zorgt de electromotor ervoor dat het verbruik extreem laag blijft.
Ik heb een uitvoering met led-verlichting. Ten opzichte van gewone halogeenlampen echt een verbetering. Achterin is de auto echt krap. Een volwassen persoon kan eigenlijk alleen achter de bijrijder zitten als die de stoel naar voren doet. De kofferruimte is acceptabel. Qua afwerking is de auto basic maar er rammelt of piept niets. Tijdens koude dagen valt wel op dat het interieur traag op temperatuur komt.
Ik ben vooralsnog erg tevreden en beveel de auto aan voor iemand die een economisch model zoekt en niet veel
ruimte nodig heeft. Het verbruik en het comfort met de hybride-techniek vind ik de belangrijkste pluspunten van deze auto.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.








Lezersreacties (1)
Reageren