AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Avensis Wagon 2.0 TD Linea Sol (1998)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Avensis Wagon 2.0 TD Linea Sol |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 1998 |
| Jaar van aanschaf | 2000 |
| KM-stand bij aanschaf | 96.000 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Een fijne auto, soepele motor, veel ruimte op de achterbank. Grote kofferruimte maar met te brede wielkasten en sterk afgeronde bovenkant. Er kan wel veel in maar niet al te grote voorwerpen.
Min: De motor maakt een ratelend geluid rond de 2000 toeren. Dit zou normaal zijn voor de avensis diesel werd mij verteld.
PROBLEMEN
Computer defect, vernieuwd onder garantie.
Piepend stuurwiel.
6,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.

Lezersreacties (0)
Reageren