Rover 623 Si (1994)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 623 Si |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1994 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand bij aanschaf | 156.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze prachtig gelijnde auto, als enige in Nederland met de Honda 2.3 motor plus automaat, heb ik vorig jaar kado gedaan aan mijn vrouw. Ze viel op het mooie beige lederen interieur én de fraaie lijnen van de wagen. Ik viel voor de prachtige techniek (5-bak automaat, in die tijd!) en de compleetheid. De automaat is wat stoterig, verder is er helemaal niets op aan te merken. De wagen rijdt comfortabel, zeer snel desgewenst, en zeer ontspannen. Stuurt zeer licht en dat compenseert de grote draaicirkel.
PROBLEMEN
Achterdemper is lek, dichtgesmeerd voor de APK en die houdt het lang uit daarna. Een homkinetische koppeling is onder garantie vervangen. Verder probleemvrij, ook de elektrische zaken blijven goed werken (antenne, spiegels, raampjes).
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren