Renault Scénic 1.9 dCi Expression Sport (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Scénic 1.9 dCi Expression Sport |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand bij aanschaf | 5 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
In vergelijking met de Picasso was deze auto iets stugger. Maar over het algemeen fijne kilometers gemaakt met deze auto. Het enige wat er naar mijn wensen ontbrak was een cruise control. Ik heb dan ook enkele van die flauwe 6km te hard bekeuringen gekregen.
Fijne climate control, hoge zitpositie, en voldoende vlotte motor.
Voor volwassen zijn de achterstoelen wel te klein. de hoofdsteunen zitten dan al snel onder je schouderbladen ;).
PROBLEMEN
Geen.
Een van mijn mensen heeft de auto overgenomen aangezien ik een grotere auto ging rijden. Tijdens zijn gebruik was de stuurstang een beetje krom getrokken. Het zal wel aan zijn rijstijl gelegen hebben.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.