Renault Scénic 1.8 16V Sport Way (2002)

autoreview

Renault Scénic
Renault ScénicRenault ScénicRenault ScénicRenault ScénicRenault ScénicRenault ScénicRenault Scénic - interieurRenault Scénic - interieurRenault Scénic - interieur

Signalement

UitvoeringScénic 1.8 16V Sport Way
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf96.500 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

veranderen van auto

De BMW wegegdaan omdat de compact toch iets te klein was en de uitvoering die wij hadden, 1900 moter, te snel voor mijn lady.
Overgestapt naar de renault scenic 1.8 16v sport. Super gebruiksvriendelijke auto, verbruik zeer netjes gem. 12.5.
geen noemenswaardige onkosten. Alleen als het vriest verliest boordcomp. zijn gegevens (-5 en daaronder)ook de ruitensproeier bevriest redelijk snel, Ik zelf vind um slap geveerd. vervangen van verlichting(voor) redelijk makkelijk uitevoeren. Het verbruik neemt wel snel toe als de motor zwaarder belast wordt, duikt gauw onder de 12, maar niet schokbarend. Toch eens op een mooie zomerdag met weinig wind in Dld hetzelfde geprobeerd wat we ook met de BMW hebben gedaan: 210 in de BMW is prettiger dan 195 met de scenic. De renault is zeker een fijne auto voot jonge gezinnen of de iets oudere rijder, voor mij geld.......wat een saaie auto....Door veranderen van werkgever buiten de plaats gezocht en gezocht naar een diesel...skoda octavia?golf?opel?
Een Opel dus de Astra 1.7 CDti(rooie ti) maar waar????
Zal eens kijken of ik een dealerrevieuwtje kan plaatsen betreffende onze zoektocht.

3,8
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    3
  • Comfort
    4
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens