Renault Mégane Coupé 2.0 (1998)

autoreview

Renault Mégane Coupé

Signalement

UitvoeringMégane Coupé 2.0
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf55.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Zoek je een sportieve auto zonder meteen een Golf GTi of een Astra GSi te moeten rijden? Kijk eens naar de Renault Mégane Coupé! Heerlijke wegligging, vlotte motor en ook nog een leuk design! Jammer alleen dat Renault die neus bij Phase 2 zo verpest heeft. Met de 2.0 8 klepper ben je niet de snelste, maar zeker niet de traagste! Zonder al te veel moeite zit je zo op de 100 km/h en 180 km/h doet ie ook in een fluitje van een cent! Daarboven wordt het wel moeilijker. 210 km/h is de door de fabriek vastgestelde top, maar Luik -> Maastricht is 230 km/h wel te halen hoor!
De zit positie voorin is goed te noemen, als je maar niet langer bent dan 1.85 m, dan wordt het wel wat krapjes! Die achterbank had echt niet gehoeven. Leuk voor twee peuters, maar daarmee is alles gezegd. Kofferruimte is er wel (met kleine achterklep), maar op vakantie niet zo geschikt.
Kortom een leuk en goed alternatief voor al die GTitjes, Gsitjes, XR3itjes, etc.

PROBLEMEN

-Electrisch systeem
-Bandenslijtage
-jaloerse buurtgenoten (die de auto moedwillig beschadigde)

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Renault Mégane

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.