Renault Laguna Grand Tour 1.9 dCi 120pk Dynamique (2002)

autoreview

Renault Laguna Grand Tour
Renault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna Grand TourRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieurRenault Laguna - interieur

Signalement

UitvoeringLaguna Grand Tour 1.9 dCi 120pk Dynamique
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2002
Jaar van aanschaf2002
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Mooi vormgegeven, compleet uitgeruste, zeer comfortabele, érg ruime auto. gem. Verbruik 1:15,9 (gemiddelde rijstijl, 700km/week) Ik ben 1 meter 90 en de bestuurdersstoel hoeft niet op de achterste stand door verstelbaar stuur en stoel. Mijn lengte heeft ook achterin voldoende ruimte. In de 1e en 2e versnelling is erg goed merkbaar als de turbo pakt (2200 rpm). Bij een rustige rijstijl is het erg relaxed én soepel rijden (limousine gevoel). Wegligging bij sportief en rustig rijden is nagenoeg perfect. De auto ’vraagt’ door de combinatie vermogen/wegligging om het gas diep in te trappen. De 6e versnelling is effectief inzetbaar vanaf 130 km/uur, hieronder is in de 5 rijden zuiniger. Een nadeel vind ik de renault-kaart. Die kan niet aan een sleutelhanger en valt uit je zak zonder dat je merkt dat hij weg is. Een 2e nadeel vind ik het erg kleine dashboard opbergvak rechtsvoor, terwijl er toch ruimte genoeg lijkt voor een groot opbergvak (wél gekoeld).

PROBLEMEN

Kaartlezer zakte diep in dashboard. Had waarschijnlijk te maken met achteraf inbouwen van carkit.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.