AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Laguna Grand Tour 1.9 dCi 100pk Expression (2001)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Laguna Grand Tour 1.9 dCi 100pk Expression |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2001 |
| Jaar van aanschaf | 2005 |
| KM-stand bij aanschaf | 83.500 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Na jarenlang een lease auto was het weer tijd voor een eigen auto. Wensen: ruimte, comfort, zuinig, luxe.
Gevonden de Ranult Laguna Grand Tour.
Met de 100pk diesel motor geen snelheidsduivel, maar wel lekker zuinig. Gemiddeld rijd ik , met een normale/felle rijstijl 5,8l/100km. Zoals gezegd had hij iets sneller mogen zijn, maar de gebruikszekerheid van de 120 pk weegt niet op tegen deze 100 pk.
Lekkere luxe. Als extras climate control en een radio renault. meer heb je niet nodig. Een prima auto om langere stukken mee te rijden.
7,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Renault Laguna 1.6-16V Authentique Airco, Cruise Control, Trekhaak, Stuurbekrachtiging
- 2004
- 179.440 km
€ 1.444

Renault Laguna Grand Tour 1.6-16V Authentique | nieuwe apk bij levering | mooie nette auto !
- 2004
- 201.252 km
€ 1.399

Renault Laguna Grand Tour 3.0 V6 Privilège Aut 1e eigenaar!
- 2005
- 178.259 km
€ 4.900

Lezersreacties (0)
Reageren