Renault Clio 1.9 D (1998)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Clio 1.9 D |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1998 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 70.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Renault Clio is een fijne en betrouwbare auto. De dieselmotor is lekker zuinig met een gemiddeld verbruik van 1 op 19 bij een normale rijstijl. Een lange snelwegrit naar bijvoorbeeld Parijs levert een mooie 1 op 23 op.
Het vermogen had natuurlijk iets hoger kunnen zijn maar de motor is soepel genoeg. Het motorgeluid valt mee. Negatief aan de Clio is de matige ruimte op de achterbank, een echte vierpersoonsauto is het niet. Dit geldt eveneens voor de kofferruimte.
Maar ja, dit is inherent aan de klasse van de Clio. Inmiddels zijn er bijna 130.000km onder de wielen doorgegaan en naast het vervangen van de banden, remblokken en distributieriem is er nog niets essentieels vervangen.
Het is en blijft dus een heerlijk rijdende auto met lage kosten en een fijn weggedrag. De beperkte ruimte achter de voorstoelen zal op de koop moeten worden toegenomen.
PROBLEMEN
Van echte problemen is er nog geen spraken geweest. Wel is de antennebevestiging eens goed nagekeken omdat deze bij regen weleens een druppel water via de interieurverlichting naar binnen liet gaan. Na een nieuwe kitlaag is dit verholpen. Daarnaast wil het kunststof vanhet rechter portief weleens kraken bij warm weer.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Renault Clio

Lezersreacties (0)
Reageren