Opel Corsa 1.4i CDX (1998)

autoreview

Opel Corsa

Signalement

UitvoeringCorsa 1.4i CDX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf40.200 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze Opel Corsa is een mooie, gebruiksvriendelijke auto die bovendien fijn rijdt. Tevens beschikte de auto bij aankoop over 3 jaar garantie!
De pluspunten van deze auto zijn een goede overzichtelijkheid, goedkoop in onderhoud, luxe, goede wegligging en degelijkheid. Ofschoon het gemiddelde verbruik van 1 op 13,5 netjes is, blijkt beter dan 1 op 15 niet haalbaar (terwijl bij mijn vorige auto’s waaronder corsa 1.3 uit 1987 1 op 17 makkelijk haalbaar bleek te zijn).
Natuurlijk heeft de auto ook enkele nadelen zoals een stoterig weggedrag, hoog olieverbruik (1 ltr. op 5000km), weinig trekkracht boven 4000 rpm en kraakgeluiden onder het rijden.

In juni 2003 heb ik deze auto verkocht met ongeveer 80.000 km op de teller.

PROBLEMEN

De Opel Corsa heeft de volgende problemen gekend:
- hoog olieverbruik (1 ltr op 5000km) bij rustig rijgedrag
- schavend geluid in versnellingsbak bij koude motor
- lekke koppeling radiateur (garantie)
- slecht stationair draaien bij koude motor (pakkingen vervangen onder garantie)
- distributieriem vervangen (bij 59000 km)
- Lekke achterdemper (bij 61000 km)
- Radiateur vervangen (lekkage t.p.v. koppeling, fout garage) bij 75000 km
- Thermostaat vervangen (bij 80000 km)

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Opel Corsa

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.