Mitsubishi Outlander Sport 2.4 4WD Invite Scott (2007)

autoreview

Mitsubishi Outlander Sport
Mitsubishi Outlander SportMitsubishi Outlander SportMitsubishi Outlander SportMitsubishi Outlander SportMitsubishi Outlander SportMitsubishi Outlander Sport

Signalement

UitvoeringOutlander Sport 2.4 4WD Invite Scott
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf24.750 km
KM-stand laatst41.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Eerste kilometers

  • 25.100 km

Net een week in het bezit en kan al meteen zeggen wat een fijne auto. Zitten niet al te veel technische snufjes (als extra ingebouwd cruise control)op maar dat ervaar ik niet als gemis.
De auto rijdt prima en heeft een goede wegligging. Trekkracht met deze motor meer dan voldoende.
Verbruik in de eerste week valt mee (gemiddeld 1/10).
Momenteel wordt er een gasinstallatie ingebouwd.

Gas

  • 25.200 km

Auto nu op gas. Installatie is prima ingebouwd. Extra olietank voor koeling en smering kleppen met controleled binnen.
Auto rijdt voortreffelijk. Geen vermogensverlies iod.

Winter en voorjaar

  • 41.000 km

In de afgelopen barre winter ook de eerste km in de sneeuw gemaakt. Dan is de 4wd toch wel praktisch. Nooit problemen gehad op glad wegdek. Auto blijft voortreffelijk onder controle te houden.
Verder diende zich wel de eerste kleine storing aan. Bleek dat het op gas lopen niet meer zo ging. Na 2 keer naar de inbouwer terug te zijn geweest bleek dat er een foute vacuümslang debet was aan de problemen. Na kostenloos te zijn vervangen geen problemen meer gehad.
Inmiddels ook met de caravan op pad geweest. En weer moet ik zeggen geen problemen. Je merkt bijna niet dat je met een caravan op pad bent. In combinatie met het gebruik van de airco loopt het verbruik dan wel op naar 1 op 7 maar dat was voor mij geen verrassing.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.