
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mitsubishi Outlander Sport
2.4 Invite Scott 4WD|1e Eig|NAP
€ 6.444200691.809 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 juni 2006 |
| APK | 8 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Goed rijdende Mitsubishi Outlander. Origineel Nederlandse auto van de eerste eigenaar. De auto is voorzien van onder andere: airco en elektrische ramen. 2 sleutels, boekjes en ruime APK aanwezig.
Aanvullende opties en accessoires
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- APK
- Armsteun
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- nationale autopas
Meer informatie
Technische informatie
Bandenmaat: 215/55 R17
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 1 maand
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (1 maand garantie)
Bedrijfsinformatie
OPENINGSTIJDEN SHOWROOM:
Maandag t/m zaterdag 09:00-17:30 uur.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf met +/- 100 occasions.
INRUILEN IS MOGELIJK!
Hiernaast berekenen wij geen afleveringskosten of servicekosten. Ook kunnen wij overschrijven op locatie.
Wij adviseren u om eerst contact met ons op te nemen alvorens u onze showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Tel: 0172 60 82 70
Tel: 06 18 68 23 92
(Den Haag- Ter Aar = 35 KM)
(Amsterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Rotterdam - Ter Aar = 40 KM)
(Utrecht - Ter Aar = 45 KM)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.378 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 216 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.750 x 1.620 mm |
| gewicht | 1.530 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 612 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 13,3 l/100km (1 op 7,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| CO2-uitstoot | 233 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Adequaat Auto's B.V.
Stobbeweg 62461 EX Ter Aar


























