Mitsubishi Colt CZ5 1.3 Invite (2007)

autoreview

Mitsubishi Colt Limited Edition
Mitsubishi ColtMitsubishi Colt CZ5 1.5 SkyMitsubishi ColtMitsubishi ColtMitsubishi ColtMitsubishi ColtMitsubishi ColtMitsubishi ColtMitsubishi ColtMitsubishi ColtMitsubishi ColtMitsubishi ColtMitsubishi Colt CZ3

Signalement

UitvoeringColt CZ5 1.3 Invite
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf20.000 km
KM-stand laatst52.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

  • 52.000 km

Deze auto is een lease-voorloopauto, 30000km mee gereden in een half jaar tijd.
Prima karretje ondanks wat kleine aandachtspunten.

Plus :
-Wegligging & remmen
-Bagageruimte
-Simpele, betrouwbare techniek
-Vormgeving

Min :
-Brandstofverbruik (1:12,5)ook bij rustig gebruik
-Ruimte tussen zonnekleppen (zon schijnt altijd in je ogen)
-Goedkoop plastic interieur wat snel krassen achterlaat
-Geluidsinstallatie
-Houterige stoelen
-Zicht bij de A-stijl (voorste stijl met driehoekig raampje)

PROBLEMEN

  • 52.000 km

-Irritante zoemtoon uit het dashboard
-Rammel t.h.v. kokerbalk (losliggend schroefje?)

4,3
  • Betrouwbaarheid
    5
  • Prestaties
    3
  • Comfort
    4
  • Kosten
    5
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens