Mazda Premacy 1.8hp Touring (2000)

autoreview

Mazda Premacy

Signalement

UitvoeringPremacy 1.8hp Touring
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf145.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Goede betrouwbare auto. Heb een caravan gekocht van max. 1300 kg. Auto mag maar 1200 kg trekken. Kan de caravan goed hebben maar klopt toch niet volgens kenteken.
Koppeling heel kort en direkt. Vrouw en dochters hebben er problemen mee om de auto schokvrij aan het rijden te krijgen.
Erg rumoerig. Moet bij 100 a 120 km regelmatig kijken of ik niet naar zijn 5e versnelling moet terwijl hij daar al in blijkt te staan.

PROBLEMEN

Geen problemen gehad.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.