Kia Rio 1.2 CVVT Plus Pack (2013)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Rio 1.2 CVVT Plus Pack |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2013 |
Jaar van aanschaf | 2013 |
KM-stand bij aanschaf | 5 km |
KM-stand laatst | 15.479 km |
- 15.479 km
Ben ontevreden over deze poppenwagen
bij 15479 koppeling versleten en drukgroep kosten€649.68
een schandaal voor iemand die ongeveer 15 autos heeft versleten voor zijn werk met iedere auto 150.000 moest rijden en nog nooit een koppeling zelfs geen remvoering heeft nodig gehad.De zg reden, met de voet op de koppeling gereden terwijl een kind kan weten dat de drukgroepveren te slap moeten zijn geweest(hij bokt overigens weer)Ik rij momenteel weg zonder gas te geven want ik vertrouw het niet
Mijn riem aan de bestuurderskant gaat al jaren slecht open en dicht.Ik ben er maar niet mee naar de garage geweest ik ken het antwoord.Dus 7 jaar garantie is een farce,het geldt nl nergens op(alles is normale slijtage????)
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.