Kia Pro_Ceed 1.4 CVVT ISG X-tra (2010)

autoreview

Kia Pro_Ceed
Kia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro-CeedKia Pro-CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia Pro_CeedKia CeedKia Ceed

Signalement

UitvoeringPro_Ceed 1.4 CVVT ISG X-tra
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2010
Jaar van aanschaf2010
KM-stand bij aanschaf1 km
KM-stand laatst980 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Pro Ceed seven 1.4 bj 2010

  • 200 km

Vandaag de auto opgehaald en inmiddels de eerste 200 km erop zitten.Ik moet zeggen dat ik aangenaam ben verrast door de rijeigenschappen en de binnenruimte.Verder is de seven uitvoering zeer compleet met oa. navigatie af fabriek/bluetooth/cruise control/stuurbediening/voice/ etc. etc.
Ondanks het op papier " slechts" 90 pk sterke motor doet deze auto vermoeden dat er een motor in zit met meer vermogen en koppel.Alles gaat heel soepel en geruisloos.
Ik hou jullie op de hoogte vwb verbruik en ervaringen na wat meer kilometers te hebben gereden.

1e update 20-03-2010

  • 980 km

Na de onzinnige reacties te hebben gelezen van een paar mensen de blijkbaar niks anders te doen hebben, toch even een korte tussentijdse update voor mensen die wel echt zijn geinteresseerd in een pro ceed.
Over de uitrusting van de pro ceed seven nog steeds niets dan lof.Het rijden is nog steeds een genot en je hebt telkens het gevoel alsof je in een nog grotere auto rijdt.Je merkt dat de wielbasis 2.65 cm is door het goede weggedrag en de uitstekende ruimte achterin de auto.Klein minpuntje is dat de voorstoel niet automatisch in dezelfde stand terug gaat maar dat komt gelukkig niet vaak voor bij mij.Verder ben ik nog aan het inrijden en het verbruik van 1:14 is daar het resultaat van.Overigens is het bij 100 km /uur gunstiger.De auto voelt erg degelijk en solide aan tijdens het rijden en de stoelen zitten lekker hard zoals veel duitse auto's dat hebben maar niet te hard.
Ik hou jullie op de hoogte na wat meer kilomters.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Kia Ceed

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.