Hyundai Trajet 2.0i GLS (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Trajet 2.0i GLS |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Goedkope MPV; niet tready, maar je komt er wel. Prima zit, als je niet te lang bent. Op LPG was de auto tot 65.000km een ramp. Nu, na bezoek LPG specialist in Houten (tip van leasemij) loopt de auto prima. Last van piepjes en kraakjes. Niet zo mooi als een Espace, maar wel lekker goedkoop!
Toch wel bedrijfszeker en RUIM!!!
PROBLEMEN
Wat kleine problemen; geluidsinstallatie valt uit, gordel blijft vast zitten (wel vervelend!), sloten, distributieriem gebroken onder vollast in België; niet leuk. 3 weken de auto niet gezien; garantie geval. Draaicirkel enorm groot. Stoel bevestiging niet gebouwd voor vele stoelwisselingen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren