Hyundai Ioniq 9 110.3kWh RWD Connect+ (2025)
 
Gebruikersreview

Hyundai Ioniq 9 110.3kWh RWD Connect+ (2025)

Signalement

UitvoeringIoniq 9 110.3kWh RWD Connect+
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2025
KM-stand bij aanschaf15 km
KM-stand laatst23.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Hyundai IONIQ 9

  • 23.000 km

Wij hebben met veel plezier 4 jaar in onze Ionic 5 Lounge RWD gereden en er 100.000 probleemloze kilometers mee afgelegd. Omdat we een aantal malen per jaar naar Portugal reizen met onze twee honden, poes en bagage, waren we op zoek naar wat ruimers. We hebben proefgereden in de Xpeng G9, Zeekr 7X, BYD Tang en Seal U, maar door onze ervaring met de Ionic 5 hadden die ‘grote schoenen te vullen’. Bij alle gereden EV’s misten we wel iets: HUD, stoelventilatie voor/achter enz. De Ionic 9 kwam wat dat betreft precies op tijd. We hebben gekozen voor de Connect+ RWD in Nocturne Gray. De contacten, communicatie en aflevering bij de dealer verliepen bijzonder prettig. Het rijden overtrof onze verwachtingen en gaf ons de kick die we ook met de Ionic 5 hadden. We hebben er inmiddels 23000km mee afgelegd en het was tijd om wat ervaringen te delen.

De hulpsystemen werken probleemloos en de navigatie zorgt ervoor dat we steeds bij de krachtigste laders uitkomen. Onze instelling staat op minimaal met 10% aankomen en met 80% weer weg. We zijn meestal met een kwartiertje weer op pad. Daarbij is de actieradius, ook bij de hogere snelheden in het buitenland, ruim bemeten. Van midden Nederland naar het noorden van Portugal (2100 km) laten we de navigatie voor de snelste route kiezen en laden we 6 keer. Rijstrookwisselingen gaan probleemloos en het comfort in de auto is, mede door de instelbare stoelmassage , erg ontspannend. Onderweg wordt de snelheid automatisch aangepast en dat scheelt boetes, want je mist nog wel eens een bord. In Portugal is vooral de stoelkoeling verfrissend. Door de enorme ruimte in de auto is het niet meer nodig om alles precies pas in te pakken, we houden nu ruimte over. Een andere geweldige feature die we willen benoemen is de verlichting, die rekening houdt met tegenliggers etc.

Wat kan beter:
- Eco rijmodus moet bij iedere rit weer ingesteld worden, de standaard is Normal mode
- Draaicirkel is groot. Vooral lastig in krappe parkeergarages

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lees ook

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.