Fiat Grande Punto 1.3 Multijet 16v 85 Actual (2010)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Grande Punto 1.3 Multijet 16v 85 Actual |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2010 |
Jaar van aanschaf | 2010 |
KM-stand laatst | 0 km |
Ik heb mijn Fiat nu bijna 4 jaar.De volgende problemen heb ik tot nu toe gehad:
-Bij kilometerstand van ca. 30000 km al problemen met de remmen.(Stotend remmen.) De remschijven voor hoefden niet vervangen te worden, maar zijn afgevlakt en de remblokken zijn vervangen!!!!! Ben geen wilde rijder en rem rustig.Bij vorige auto's onder de 100.000 km nooit problemen mee gehad.
-Als er iemand achterin zit dan gaat de rugleuning van de achterbank heen en weer.
Heeft te maken met de bevestiging (veer) aan de onderkant van de rugleuning. Fiat dealer kan hier niets aan doen!!!!
- Na de 60.000 km beurt houd de motor af en toe iets in en stoot een beetje als je de snelweg op gaat en in zijn 5 naar 120 km optrekt. Dit duurt even en is dan weg. Garage heeft nog geen oplossing gevonden???
- Al 2x de lampjes van de koplampen moeten vervangen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

Fiat Punto Evo 1.3 M-Jet Mylife NAP NETTE AUTO! Incl Beurt!
- 2011
- 144.146 km

Fiat Punto Evo 1.4 Dynamic 5 drs Airco apk tot 15-07-2026
- 2010
- 156.019 km

Fiat Punto Grande 1.4-16V Edizione Lusso Airco, boordcomputer, Elek. ramen voor, lage km stand met nap! Volledig onderhoud!! Zeer nette en comfortabele Fiat Grande Punto 1.4-16V in de luxe Edizione Lusso-uitvoering. Deze sportieve hatchback combineert Italiaanse stijl met degelijkheid en rijkelijke uitrusting. 1.4
- 2008
- 47.602 km