BMW 325tds touring Executive (1996)

autoreview

BMW 3-serie touring

Signalement

Uitvoering325tds touring Executive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1996
Jaar van aanschaf2006
KM-stand bij aanschaf240.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Op zoek naar een TOURING.
ik had ruimte nodig.
maar ja ruimte kost geld!
keuzes Audi A4 2.5 tdi 180 pk
Bmw 325 tds 143pk
Vw Passat 1.9 tdi 110 pk


Nu naar heel hard te hebben gezocht en niet te veel willen bijbetalen
kwam ik tot de volgende conclussie.
Audi met ruimte met 2.5 180pk tdi is pas te vinden vanaf bj 2001 en kost zeker 15.000 euro.

Vw Passat te lichte motor voor een te grote auto.

Bmw dikke 6 cilinder TE zwak in Niet gechipte uitvoering.
Leuke prijs in aanschaf. en enorm luxe uitgevoerd.

Waaronder alles electrisch Climate control Navigatie, cruise control.
noem het maar op.


Ja waar ga je dan voor kiezen...

De BMW uiteraard.

Na 2 dagen direct laten chippen nu :
180 pk
350 nm koppel.

standaart 0-100 10,5 seconden
Gechipt 0-100 8,0 seconden

top nog niet getest.
tussen acceleratie
80-120 3,4,5- 5,6,8seconden.



De auto heeft een enorm strakke wegligging.
Dit mede door de 18 inch velgen met bandenmaat 235-40-18 die zijn gemonteerd.
bijna geen wielspin bij optrekken waardoor de meeste stoplicht drags gewonnen worden.
Vooral op de snelweg is het ongelooflijk bij het kleinste geringste dat je gasgeeft gaat de auto er als een raket vandoor.
Je voelt je gewoon veilig in deze auto alles zit strak en stevig inelkaar en ja wat wil je nog meer in een auto
Ruimte kracht souplesse looks etc etc

Nou en geloof me bmw 3.0d volvo d5 (180pk) etc etc hebben de gehele weg een 325 tds op hun achterbumper zitten. en daarna met glimlach inhalen.



Nadelen.
zelfs met Chiptuning hou je een Turbo gat.
Waar mijn Golf Tdi tje bij 1500 300 nm koppel had heeft deze dat pas bij 2000 toeren waardoor de 80-120 sprint op snelweg in de 5e versnelling een ruime 8 seconden kost.

PROBLEMEN

airco vin stuk.
verbruikt 1 liter olie op de 5000 km (geen probleem)

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.