BMW 318i Executive (1998)

autoreview

BMW 3-serie
BMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serieBMW 3-serie - interieur

Signalement

Uitvoering318i Executive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2000
KM-stand bij aanschaf45.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto is zeer zeker zijn geld waard. Het is een heerlijke reiswagen die geen enkel probleem heeft op grote afstanden, maar ook in de stad lekker rijdt.
De cruise cotrol zorgt ervoor dat ook het aantal bekeuringen binnen de perken blijft, maar soms laten we hem ook zijn gang gaan en dan is 200 km per uur geen enkel probleem.
De wagen blijft lekker strak sturen ondanks de hoge snelheid.
Het gemiddeld brandstofverbruk van 8l/100 km is niet gek voor een auto van deze klasse.

PROBLEMEN

Het enige probleem wat ik de afgelopen 2 jaar heb gehad is het haperen van de cruise control; die wilde niet meteen werken, maar dat is na een bezoekje aan de werkplaats weer opgelost.
Verder heb ik geen enkel probleem gehad.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.