Audi A6 Avant 2.0 TDI 170pk (2010)

autoreview

Audi A6 Avant
Audi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6 AvantAudi A6Audi A6Audi A6Audi A6Audi A6Audi A6Audi A6Audi A6 AllroadAudi A6 Allroad

Signalement

UitvoeringA6 Avant 2.0 TDI 170pk
Versnellingen1, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2010
Jaar van aanschaf2010
KM-stand laatst50.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

AUDI A6 2.0 TDI S edition, Het kan wel!

  • 20.000 km

Na mijn eerdere super ervaringen met BMW(prive ook een BMW 5 serie) en mijn debacel met een A6 had ik weer een uitdaging. De BMW moest eruit(einde lease), een nieuwe BMW 5 serie touring kwam pas in sept/nov 2010 dus dat betekende 9 maanden wachten. Dus wat doe je dan? Toch maar weer eens gaan kijken bij Audi, ik wilde niet voor de derde keer hetzelfde type BMW kopen. Bij Audi had men een zeer scherpe aanbieding(uiteraard heeft dit te maken met het feit dat er over een jaar een nieuw model komt). Maar een S-edition, eigenlijk een proline pakket + een S-edition pakket(binnen), voor de prijs van 4500 euro. Hierin zit werkelijkwaar alles wat je maar kunt bedenken. Er was ook nog een actie met een automaat. Tevens tv-schermen achterin, zonneschermpjes, extra leer, trekhaak en wat andere zaken toegevoegd. Uiteindelijk een prachtige wagen in S-line kleur grijs zilver, prachtige 18 inch velgen(misschien iets te..), super compleet voor weinig geld (= relatief). Wederom de auto laten chipen (ABT in dit geval). Tot op heden (afkloppen) geen enkel probleem gehad met de auto, verbruikt iets olie(1 liter tot heden).

Heden: Heb ik spijt van deze koop? Eigenlijk wel, de nieuwe 5 serie is echt bloed mooi!. Wederom ben ik van mening dat de service van Audi minder is dan die van BMW. Bij aflevering doet men wel zijn/haar best maar bij Audi probeert men het en bij BMW doet men het. Zit natuurlijk nog te wachten op wat kleine zaken(extra hoesjes, hoor je natuurlijk niets meer van)en wederom zijn er beloftes gedaan die niet nagekomen zijn. Dit is wel jammer, zeker aangezien dit een andere (zeer grote dealer is)

Rijden doet de auto perfect, neemt goed op, verbuik is op orde(1 op 15/16) en je valt niet echt op(heeft ook voordelen ben ik nu achter). Het S-line pakket omvat ook een sportonderstel en sportstoelen. Stoelen geven goed zijdelingse steun en zijn ook te verlengen, zijn wel wat aan de harde kant. Het onderstel is net wat lager en wat harder, is helaas niet in de stellen en eigenlijk met een gezin is het rijden net wat te sportief(je voelt te veel). Ideaal zijn de zonneschermpjes op de achterzijruiten, tevens heb ik er ook 1 op de achterruit(avant) deze moet je wel handmatig bedienen maar is wel perfect. Ik heb ook al een eerdere versie van deze A6 gereden en ik moet wel zeggen dat het luxe gevoel hier beter op zijn plek is, het dashboard is een stuk mooier geworden dan de eerste versies. Wel vind ik het raar dat alles alumunium inleg is en het gedeelte in het dashboard bij de meters duidelijk van plastic is en iets afwijkt qua kleur. Uiteindelijk ben ik eigenlijk wel tevreden maar weet ik hoe het ook had kunnen zijn. Dus nog even snel 130.000 KM rijden dan kan ik weer een nieuwe(BMW) bestellen.

Het is weer zover!

  • 42.500 km

Wederom niet zulke beste ervaringen gehad bij de dealer. Afspraak ging mis, nieuwe afspraak wederom weer mis. Weer een nieuwe afspraak en bij aankomst wist men "niet" dat ik een afspraak had. Uiteindelijk toch zijn beurt gehad, afspraken bij aflevering waren natuurlijk allang vergeten, hoe kan het ook anders. Na de beurt kwam ik nog wat schroefjes tegen op de vloermat en een lampje. Ik vind het werkelijkwaar ongelooflijk dat men zo om kan gaan met berijders van auto's(van bijna 70K) zeg maar gewoon een "klant". Ik had het al eerder gezegd maar als ik van mijn auto af kan dan ga ik dat direct doen. Geef mij maar een BMW. Wat betreft rijden dat doet de audi goed, schakelt nog steeds super, wel is het onderstel echt iets an de harde kant.

the story continious

  • 50.000 km

Helaas het gaat maar door. Nu weer de gasterugwinklep (oid), bij Audi wordt aangegeven dat het een uitzondering betreft. Onzin mijn vorige Audi had het ook en mijn collega ook. Wel weer vervelend auto valt dan namelijk stil en dan moet je zo snel mogelijk naar de vluchtstrook en opnieuw starten(resetten), en dan kan je weer rijden. Service blijf ik bij Audi onder de maat vinden. Ook last van verstopte ruitensproeiers, had met de temperatuur te maken in eerste instantie volgens de garage( dus lag aan mij verkeerde ruitensproeivloeistof,) onzin natuurlijk want de koplampsproeiers deden het gewoon. Dus na 1,5 km rijden deden ze het weer niet, kan je weer terug. Nieuwe afspraak maken en krijg je weer een andere reden(vuil in de tank???). Lampjes binnen vallen uit., ach eerdaags krijgt ie weer een beurt en dan zal alles wel weer gemaakt worden. Auto gaat wel steeds beter rijden, hij is niet zuinig( 1 op 12), schakelt fantastisch ook met de flippers.

6,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

PRIVATE LEASE Audi A6

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (13)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.